Vytvořte dětem pokojíček snů

fotorámeček

Dětský pokoj netvoří pouze kvalitní nábytek, ale také další věci. Nezapomeňte na některé z praktických a zároveň veselých pomocníků. Uvidíte, že za jejich přispění se bude vaše dítě cítit jako v ráji.

Rozveselte stěny dětského pokoje

Pokud nejste zastánci barevných zdí, zůstaňte věrni klasice – bílé. Ale i bílá stěna může být „dětská“, hravá a veselá. Využít k tomu můžete různé samolepky na zeď, které se vyznačují snadnou aplikací. Samolepku jednoduše odlepíte od podkladu a přilepíte na vybrané místo na stěně. Výrobci upozorňují, že je vhodné dodržet minimálně 14 dní odstup od vymalování pokoje, a to z důvodu pořádného vyschnutí nátěru.

úložné boxy

Každá hračka má své místo

Děti jsou od přírody hravé a dokáží během chvíle vytáhnout spousty hraček, protože žádná není „ta pravá“. A do jejich uklízení se příliš nehrnou. K uložení hraček lze s výhodou využít rozličné úložné boxy, které jsou k dostání ve spoustě tvarů, velikostech a designech. K zakoupení jsou také sady boxů nebo košíků pro uložení (nejen) hraček.

Lampičky pro snadné usínání

Některé děti nerady usínají bez světla. Pořiďte jim pro snadné usínání a klidný spánek lampičku. V současné době jsou na trhu klasické lampičky, ale i takové, které umožňují volbu barvy světla nebo přehrávání melodií pro snadnější usínání. Jsou vyráběny z různých materiálů, záleží jen na vás, kterému dáte přednost. Pořídíte svému děťátku plyšáka se zabudovaným světlem, dotykové světlo, kývající noční světlo nebo snad projektor noční oblohy či moře?

usínání a klidný spánek

Fotorámečky připomenou dobu minulou

Miminko roste a vy přemýšlíte, jak si připomenout jeho první dny na světě? Skvělým prostředkem pro přivolání vzpomínek jsou fotografie. Pořiďte si fotorámeček s rámečkem na otisk nožky nebo ručky vašeho miminka a umístěte jej na stůl či komodu. Budete ho tak mít stále na očích.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *