Dejte miminku ty nejkrásnější hračky. První je kolotoč nad postýlku

kolotoč nad postýlku

Naše děti od narození zahrnujeme hračkami. Dostáváme je pro miminko rovněž od známých a od rodiny. Pro dítě bývají tyto hračky prvními vjemy a měli bychom je proto velice pečlivě vybírat. Jako jedna z prvních hraček se hodí krásný kolotoč nad postýlku.

Dětský kolotoč nad postýlku baví i uspává

Kolotoč nad postýlku je krásná a bezpečná hračka. Narazíte na různé plastové, ale mnohem krásnější jsou dřevěné s filcovými ozdůbkami. Takové kolotoče nad postýlku vyrábí značka O My Dear. Ke kolotočům si lze vybrat i jednu ze dvou variant hracího strojku – mechanický s ručním natahováním, nebo elektrický s 12 melodiemi. Zavěšení kolotoče je řešeno svisle, nebo směrem k dítěti. Tento kolotoč nad postýlku je poctivou českou ruční prací a je certifikován pro děti od 0 let. Pro vaše děťátko budou tyto kolotoče nádhernou první hračkou. Často jsou též dárkem maminkám a novorozencům od členů širší rodiny.

Miminka bezpečně zabaví i závěsné hračky na hrazdičku

Pro miminka bývají ideálními závěsné hračky. Na univerzální dřevěnou hrazdičku nad miminko můžeme zavěsit hned několik pěkných hraček, nebo je střídat. Značka O My Dear nabízí krásné závěsné hračky na hrazdičku z bukového dřeva. Děťátko na hračky dosáhne a bezpečně si s nimi může hrát. Při této hře rozvíjí své motorické dovednosti a taktéž koordinaci ruka oko. I nejmenší dítě si takto dokáže smysluplně samostatně hrát. Hračky na hrazdičku jsou opět s certifikací od 0 let.

Světýlka pro spokojené děti

Ne všechny děti se cítí dobře v úplné tmě. Běžně se dětem nechávají rozsvícená utlumená světýlka lampiček. Značka O My Dear vyrábí krásná dřevěná svítidla. Dětské nástěnné svítidlo je opět lokálním českým výrobkem z bukového dřeva. K dispozici je v motivu obláčku, měsíčku, duhy a medvídka. Světýlka lze navzájem i krásně kombinovat.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *