Back to school: Jsou vaše děti vybavené na návrat do školy?

školní batoh

Pomalu se loučíme se starým školním rokem s vidinou dlouhých prázdnin, které si určitě nejen děti zaslouží. Mají za sebou poměrně náročný rok distanční výuky. Je na čase obměnit jejich školní vybavení. Už máte vyhlédnutý nový batoh nebo aktovku?

Nejlehčí aktovky a batohy pro prvňáčky

Nástup do školního vzdělávání je prvňáčky vždy něčím výjimečným. I když jsou vesměs z mateřské školky zvyklé na daný řád, základní škola je něco jiného. Povinností přibude i větších nároků na děti. Největší radost mají budoucí žáci prvních tříd obvykle z nového batohu nebo aktovky. Na rodičích je pak vybrat ten nejlepší. Na co si dát pozor? 

Aktovka pro prvňáčky by především měla být lehká a ve správné velikosti. Není třeba kupovat příliš velkou, aby se pod ní dítě neztrácelo. To samé platí také pro školní batoh pro prvňáčky. Samozřejmostí jsou polstrovaná záda s dobrým odvětráváním, aby nikde nic netlačilo. Vždyť školní pomůcky něco váží a nosit je na zádech je pro prvňáčka velkou zátěží.

Pro kterou značku se rozhodnout?

Nejlepší školní aktovka pro prvňáčky by měla mít reflexní prvky pro větší bezpečnost dětí na ulici. Neměly by chybět nastavitelné ramenní popruhy, jež jsou polstrované, a pevné a voděodolné dno. To proto, aby se děti nebály aktovku kamkoliv venku postavit. Výhodou je i omyvatelný povrch a praktické vnitřní uspořádání. V nabídce obchodů najdou rodiče aktovky Topgal, Step by step, Stil nebo Baagl, což jsou ověřené značky. Vybírat mohou mezi batohy Topgal či Ergobag, jež nabízejí zajímavě barevné vzory. Výhodou je zejména pestrý sortiment výrobků.

Uvedené značky aktovek a batohů patří mezi zákazníky žádané produkty. Jsou kvalitně vyrobené a splňují to, co děti od školního vybavení požadují. Jsou to hlavně pestré barvy a motivy s jejich oblíbenými pohádkovými postavami, které znají z filmů.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *