Vydejte se s miminkem v kočárku na procházku

podložky do kočárku

Letní počasí jakoby přímo vyzývalo ke společným výletům s miminkem. Jenže venkovní teploty mnohdy dávají zabrat i dospělému člověku, a co teprve ten malý tvoreček? Nemějte obavy a vydejte se na rodinnou procházku s drobečkem v kočárku.

Kdy vyrazit na procházku

Přes letní měsíce se vydávejte na procházku s miminkem buď v brzkých ranních hodinách nebo v podvečer, kdy jsou teploty snesitelné a nedosahují maximálních hodnot.

Čím se vybavit na výlet s miminkem

Pro hladký průběh výletu s miminkem se může hodit vybavit se pomůckami níže.

Pro pohodlný pobyt v kočárku

V současné době je možné zakoupit také podložky do kočárku, kterými „vystelete“ dno kočárku a vaše dítko bude jako v bavlnce. Nespornou výhodou těchto podložek je široký výběr designu a barevných provedení, díky čemuž je možné ji snadno sladit s kočárkem.

Bez látkové pleny se vaše procházka neobejde

Řada maminek doporučuje pod miminko položit do kočárku látkovou plenu. Pro případ, že se ochladí, můžete dítko přikrýt další látkovou plenou, kterou budete mít s sebou sbalenou pro případ potřeby.

Kdo je připraven, není překvapen

Rodiče musí myslet dopředu, proto je zapotřebí počítat i s variantou, že se na procházce spustí déšť. A věřte, že zákon schválnosti funguje spolehlivě. Proto mějte u sebe při kočárkování vždy pláštěnku na kočárek, která ochrání vašeho drobečka před nepříznivým počasím.

přebalovací taška

Kam dám všechny svoje věci a pomůcky pro miminko?

Pro uložení svých věcí i těch pro péči o váš malý poklad skvěle poslouží přebalovací tašky. V současné době se s nimi na trhu „roztrhl pytel“ a můžete vybírat z široké palety barev a moderních designových provedení přebalovacích tašek.

Pro nákup vychytávek pro děti není nutné obcházet kamenné obchody s dětským zboží… Většinu věcí můžete pořídit z pohodlí domova v internetových obchodech.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *