Nový pokoj pro vaše děti

Nábytek do dětského pokoje

Půjde vaše dítě v září poprvé do školy? Nebo jen odrostlo a potřebuje do pokoje nové vybavení? Letní prázdniny jsou vhodným časem na změnu v pokoji vašich dětí. Využijte dobu, kterou tráví na táboře nebo u babičky a pořiďte jim nový nábytek do dětského pokoje.

Moderní nábytek pro děti – barevný a bezpečný

Pokoj vaší holčičky může být plný květin nebo včeliček. Kluci zase ocení postel ve tvaru auta, safari nebo podmořský svět.

Dřevěný nábytek z kvalitních materiálů je vyroben tak, aby byl pro děti bezpečný (zaoblené hrany, stabilita), snadno omyvatelný, variabilní a hlavně veselý. Moderní sestavy do dětských pokojů jsou koncipované jako ucelený program, takže k původní komodě a šatní skříni můžete místo postýlky dokoupit větší postel a doplnit o police nebo noční stolek. Budoucímu školáčkovi nábytek v pokoji doplníme o psací stolek a knihovnu.

Do místnosti nepatří jen nábytek. Také koberce, truhly na hračky, boxy a organizéry do polic nebo dekorace na zeď, to vše dotváří atmosféru pokoje a podporuje dětskou fantazii.

Studentský pokoj nemusí být nuda

Můžete koupit celou sestavu v atraktivních barvách, jistě víte, kterou má vaše dítě nejradši.  Nábytek s moderními dekorativními prvky uspokojí i nejnáročnější teenagery.

Nebo vyberte jednotlivé díly a sestavte svému potomkovi pokoj na míru, podle jeho potřeb a zájmů. Slečny potřebují větší šatní skříně, aby uskladnily všechno své oblečení. Zkuste třeba rohovou skříň. Také velké zrcadlo už je nutností a k němu toaletní stolek. Budoucí vynálezci ocení víc polic na knihy a všechny své prototypy. K psacímu stolu pořiďte barevnou pohodlnou pracovní židli, místo křesílka kupte sedací vak. Nábytek doplňte o zajímavé dekorace, přidejte neobvyklá svítidla a celek dolaďte kobercem a vhodnou tapetou.

Pokud budete vybírat v e-shopu Divanti, vytvoříte svému dítěti pokoj, na který bude rádo vzpomínat ještě v dospělosti.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *