Co nabízí privátní mateřská škola?

školka

Školka je místem, kde se dítě poprvé zařazuje do většího kolektivu, kde se poprvé setkává s jinou dospělou autoritou, než jsou jeho rodiče či prarodiče. Učí se dodržovat denní plán a daná pravidla. I když je to “jen” školka, jedná se o první velký krok k samostatnosti. Vedle klasických státních školek existují i školky soukromé, které představují silného a často nepřekonatelného konkurenta státních zařízení.

PRO FAMILY

Jednou ze soukromých školek v Praze je MŠ Pro Family. O vaše děti se postará hned v šesti různých lokalitách, vždy umístěných v krásném prostředí se zahradou. Nejdéle, od roku 1992, funguje prosecká školka s vlastní zahradou, sídlo celé Pro Family “rodiny”, která je úspěšná v integrování dětí se speciálními potřebami do kolektivu jejich vrstevníků, stejně jako školka Pro Family Praha 4. Prvorepublikovou vilou se pyšní školka v Dubči, sousedstvím s lesem zase školka v pražských Modřanech. Školka v Měšicích v okrese Praha východ má dokonce vlastní ranč s koni, poníkem a dalšími domácími zvířaty.

Soukromé školky mají díky tomu, že nejsou závislé na penězích od státu, daleko širší možnosti, než ty klasické. To je atraktivní nejen pro děti a jejich rodiče, ale i pro pedagogy, kteří se dětem mohou daleko víc věnovat, nabízet nejrůznější kroužky a pracovat s Montessori prvky. V soukromé mateřské školce Pro Family se setkáte s profesionály, které, což je nejdůležitější, práce s dětmi baví.

Výhody

Krásné prostředí a kvalifikovaný personál není ale tím jediným, co soukromá mateřská škola Pro Family nabízí. Časově vytíženým rodičům pomůže otevírací doba od 7 do 19 hodin a možnost víkendového či nočního hlídání včetně dopravy do školky. Pro Family se stará i o stravování vašich dětí a obávat se nemusí ani rodiče dětí se speciálními stravovacími potřebami. Zařazení školky do programu BioŠkoly je zárukou, že vaše děti budou jíst jen kvalitní pokrmy.

Přemýšlíte-li právě, jakou školku pro vaše dítě zvolit, zvažte prosím i možnost soukromé mateřinky. Dítě, kterému ani nepřijde na mysl, že by školka byla něco nudného a otravného, bude i šťastným školákem.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *