Myslete na bezpečnost vašich dětí v autě!

samolepka dítě v autě

Pokud je jedním z pasažérů vozidla dítě, podvědomě řídíme ještě opatrněji než v případě, že cestujeme sami, popřípadě v doprovodu jiných dospělých. Jestliže máme na voze nálepku upozorňující ostatní řidiče na přepravu dítěte, také oni upravují způsob jízdy a chovají se ohleduplněji. V dnešní době jsou k dostání mnohé nálepky a potisky, které nebrání řidiči ve výhledu a tvoří současně veselý i účelový prvek.

Samolepka s dlouhou životností

Vybrat si můžete z celé řady samolepek, jež lze upravit dle vašich představ a požadavků. Grafik k vybranému produktu doplní preferovaný text a upraví jej tak, aby přirozeně odpovídal vámi zvoleným rozměrům samolepky. Samolepka se jménem dítěte je dostupná v téměř dvaceti barevných odstínech, přičemž metalické barvy nejsou tak vytrvalé jako klasické.

Samolepka dítě v autě je vyrobena z plastové fólie a podílí se až na pětileté životnosti výrobku. Lze ji aplikovat jak zvenčí, tak zevnitř za teploty přesahující alespoň 10°C. Poté již vydrží vysoký teplotní rozptyl a spolehlivě drží díky permanentnímu akrylovému lepidlu. Zvolíte-li vnitřní umístění samolepky, vyrobí vám grafik zrcadlově obrácenou variantu, přičemž současně dostanete i klasicky čitelný text, kdybyste změnili rozhodnutí a chtěli ji aplikovat na venkovní sklo. Samotný postup lepení spočívá hlavně v pečlivém očištění podkladu, poté nalepení výrobku tak, aby byl rovně. Aplikaci podpořte pořádným přitlačením k povrchu.

Upozorněte ostatní, že s vámi cestuje dítě

Samolepka dítě v autě se jménem může mít různé rozměry. Pozor si dávejte u vícečetných motivů, které nejsou ve stejné výšce. V tomto případě je často lepší spolehnout se na zkušenosti profesionálů, kteří poměr postav na samolepkách optimálně upraví, včetně nadpisu a zvoleného typu písma. Samolepky na auto jsou určitě jedním z alarmujících prvků pro ostatní řidiče v provozu a v neposlední řadě také milým designovým doplňkem, který si vaše děti zamilují.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *