Jak vybrat dárek pro syna: Možností je spousta

dárečky

Obdarování osoby, na které nám záleží, udělá radost hned dvakrát. Radovat se bude obdarovaný i dárce. Někdy je ale těžké vymyslet vhodný dárek, který se bude líbit. Jestli přemýšlíte, jak vybrat dárek pro syna, máme pro vás několik tipů. Určitě vám pomohou.

Dárky na každou příležitost

Které dítě by nechtělo dostávat dárečky. Obvykle se každé těší na svůj svátek, narozeniny nebo Vánoce, o nichž ví, že ho nějaké překvapení od rodičů či prarodičů čeká. I když se hodně maminek a tatínků snaží dávat také praktické dárky, jako je například oblečení, jež se užijí v běžném životě, větší potěšení způsobí hračka, elektronika nebo originální dárek. Nakonec i ta mikina může vypadat zajímavě, když bude s potiskem vlastní fotografie nebo veselého nápisu.

Co takhle pořídit některý z fotodárků?

Samozřejmě, že lze koupit triko v některém známém řetězce s nabídkou oblečení. Ale nebude originálnější tričko s potiskem, který sami vymyslíte? Můžete ho nechat vyrobit v copy centru, které se na takovou činnost specializuje. Má obvykle k dispozice přístroje, pomocí nichž je možné na tričko natisknou fotografii i nápis, a to barevně i černobíle. Totéž lze udělat s porcelánovým hrníčkem, na který se dá také snadno tisknout. Pro malého synka nechte vyrobit dárek s jeho oblíbenou pohádkovou postavou, pro staršího s jeho nejoblíbenějším citátem.

Pexeso s fotografiemi nebo USB klíč

Mezi oblíbené společné činnosti rodiny patří hraní deskových her. A mezi nimi má i své stálé místo pexeso. Těch je na trhu celá řada, ale takové, které bude vytvořené z vašich fotek, bude na světě jen jedno. Nechte si ho vyrobit a obdarujte jím svého synka, kterému určitě uděláte radost. Starší kluci více ocení USB flash disk s vlastním gravírem, jenž sami navrhnete. USBéček není nikdy dost, oplatí se jich mít v zásobě více kousků.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *