I z vašeho malého hokejisty může vyrůst profesionál. Dopřejte mu dobrou výbavu!

brusle

Pokud si váš syn zamiloval hokej, určitě má nějaký vzor v podobě slavného hráče. Přestože se jeho začátky třeba tehdy nepojily s kvalitním vybavením, vy ho svému dítěti dopřejte. Kdyby totiž bylo tenkrát k dostání a rodiče na něj peníze měli, udělali by určitě to samé. Co malému sportovci pořídit? Nechte se inspirovat!

Základní výbava: brusle, bunda a suspenzor

Úplným základem výbavy pro každého hokejistu jsou brusle. Tady se rozhodně vyplatí vsadit na kvalitu, kterou se mohou pochlubit brusle Bauer. Tato značka neřeší jen velikost nohy, ale také její vývoj, váhu sportovce a zátěž při sportu. Brusle jsou vyrobeny z kvalitních prodyšných materiálů a nože z odolné oceli.

Každý, kdo se věnuje hokeji, potřebuje sportovní bundu z funkčních materiálů. Kvalitní hokejové bundy mají dobré tepelně izolační vlastnosti, odvádí vlhkost i pot, jsou praktické a vysoce odolné proti poškození.

Hokejový suspenzor je velmi důležitým doplňkem, bez kterého by váš malý hráč vůbec neměl chodit na led. Rychle se obléká, komfortně se nosí a dostatečně chrání potřebné partie. Na suspenzor v žádném případě nezapomeňte!

Na trénink a zápasy pořiďte hokejovou tašku

Možná namítnete, že to je zbytečnost. Třeba si říkáte, že by v tomhle případě mohla stačit klasická sportovní taška. Jenomže to není až tak úplně pravda. Jistě, i v obyčejné tašce přes rameno veškeré vybavení přenesete, ale kam se poděl komfort, přehlednost a lehkost přenášení?

Hokejové tašky mají něco víc než ty klasické sportovní. Jsou navrženy pro převoz těžké hokejové výstroje. Jsou vybaveny oddělenými kapsami, které mají své jasné použití, vyrobeny z vysoce pevného materiálu a mohou mít také pojezdová kolečka pro větší pohodlí. Hokejová taška s kolečkama je to, co oceníte při převozu sportovce na zápas i vy!

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *