Dětské oblečení znovu rozzáříte pomocí nažehlovaček

nažehlovačky

V dnešní době, kdy je všeho dostatek, většinou nějaké díry nebo nevypratelné fleky na dětském oblečení neřešíme. Mnoho maminek díry ani nezašívá. Jednak na to není čas a za druhé je jednodušší a pohodlnější koupit, nebo objednat oblečení nové, které ani tolik nestojí. Zkrátka se pořídí nový kousek do dětského šatníku a problém je vyřešen. Není to ale trochu škoda? Pro maminky, které myslí ekologicky a nechtějí oblečení kvůli jedné díře vyhodit, je tu jedno elegantní řešení: nažehlovačky!

Máte nemilé vzpomínky na záplaty z dětství? Moderní nášivky jsou jiné!

Dříve, když jste vy rodiče byli dětmi, si vaše mámy moc vybírat nemohly. Oblečení bylo málo a často nebylo ani k dostání. Díry a nedostatky na dětském oblečení se jednoduše řešily záplatou. Možná si na klasické záplaty pamatujete i vy a možná se vám ani trochu nelíbily. Vaše maminky z nich sice udělaly pěkné srdíčko, ale vám mohly připadat hrozné! Navíc, jak byly našité, mnohdy i z vnitřní strany škrábaly. Jenže doba je naštěstí už jinde a nášivky se prodávají nažehlovací a s krásnými obrázky.

Kouzelné motivy pro holky i pro kluky

Oblečení s trendy nášivkou v dětském motivu může dostat úplně nový náboj a vaše dítě ho možná bude nosit raději než dříve. A navíc ještě může posloužit dalším dětem. Jaké obrázky děti nikdy neomrzí? Jsou to samozřejmě roztomilí medvídci, zajíčci a srdíčka pro holčičky a motorky, auta a letadla pro kluky. Pokud máte raději nápisy než obrázky, i v tomto případě si vyberete. Velmi elegantní a nápadité jsou také nažehlovací motivy z kamínků, které mohou mít různou podobu.

Nažehlovací obrázky mohou být také reflexní, čímž pomohou zviditelnit vaše dítě při špatném počasí nebo v noci. 

Pokud po obrázku netoužíte a jde vám čistě jen o úpravu zničeného oblečení, určitě vám dobře poslouží nažehlovací záplaty v jedné barvě. Výběr barev je opravdu široký a určitě si vyberete odstín, který potřebujete.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *