Angličtina pro děti: ano či ne?

1420609_55248080V současné době je členem Asociace certifikovaných jazykových škol i řada jazykových škol, která má ve svém portfoliu služeb výuku angličtiny pro děti. Výuka angličtiny je vhodná pro všechny děti od tří do šesti let. Důvodem, proč jazykové školy přistoupily k poskytování těchto kurzů, je, že dítě je schopno v těchto letech nejlépe vnímat cizí jazyky. V dnešním článku se podíváme na pro a proti výuky angličtiny pro děti.

Během jazykového kurzu se vaše děti naučí vnímat anglický jazyk jako celek a vytvoří si pozitivní vztah k tomuto jazyku. Celá výuka je pojata zábavnou a hravou formou a vaše děti nejsou do ničeho nuceny. Nemusíte se tedy ničeho bát.

Spousta maminek si představuje, že dítě přijde na kurz, sedne si do lavice, otevře knihu s anglickým jazykem a lektor vyučuje gramatiku, slovíčka a podobně. Takto výuka probíhá u školáků, nikoliv u malých dětí, které si chtějí hrát. Angličtina pro děti Ostrava je koncipována tak, že vaše dítě bude schopno již ve třinácti letech složit Cambridgeské zkoušky pro děti. Získá tak mezinárodně uznávaný certifikát z anglického jazyka.

Výuka pod vedením profesionálů

O výuku anglického jazyka se stará profesionální lektorský tým, který používá k výuce moderní metody. Jsou použity různé materiály, které jsou pro děti ideální volbou. A během výuky jazyků dochází k tomu, že vaše děti začnou angličtinu vnímat jako skutečný a přirozený jazyk, budou mu rozumět a naučí se na něj reagovat. Cílem není to, aby si děti jen zapamatovaly slovíčka, ale také aby vnímaly jazyk jako celek.

Výhody

  • Naučí se anglický jazyk
  • Mohou složit Cambridgeské zkoušky pro děti
  • Výuka pojata jako „škola hrou“

Nevýhody

  • Maminky si myslí, že děti ztratí dětství

Kromě angličtiny je dostupná také němčina. Tu ale nenabízí tolik jazykových škol jako právě anglický jazyk. Ale, jak se říká, kdo hledá, najde.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *