Zahradní domek se zárukou kvality

dětské domečky

Započali jste už práce na zahrádce a pomalu vytahujete z garáží a dílen všechno potřebné náčiní? Co kdybyste měli možnost vměstnat vše potřebné do praktického domku umístěného přímo na vaší zahradě? Sekačka, zahradní nářadí, příslušenství k bazénu nebo gril zaberou místo, které byste mohli využít pro skladování jiných potřeb. V zahradním domku mohou být uloženy po celý rok a navíc je máte vždy k dispozici.

Právě nyní jsou zahradní domky k dostání za velmi přívětivé ceny a navíc je lze objednat pohodlně přes internet. K mání jsou jak menší, tak velké varianty zahradních přístřešků, do nichž bezpečně uschováte, co se vám zlíbí. Stylové domky jsou vyráběny v mnoha variantách, aby vyhověly vámi požadovaným rozměrům, tvarovému uspořádání i účelu. Estonské domky Palmako jsou kombinací kvalitního dřeva a precizní výroby, jež zaručuje jejich stabilitu a dlouhou životnost.

Praktický přístřešek nejen pro zahradní potřeby

Domky jsou praktickým řešením nejen pro uložení zahradních nezbytností, ale můžete v nich pohodlně posedět s přáteli nebo je využít k odpolední siestě či příjemnému obědu mimo dosah slunce. Nabídka zahrnuje i luxusní domky, které svým moderním designem a prostorným interiérem učarují každému.

Dětské domečky pro radost z hraní

Sortiment je doplněn o dětské domečky z plastu, popřípadě dřeva, v nichž si děti vydrží hrát celé hodiny. Pohádkový domeček na kuří nožce, dřevěné tee-pee či tradiční stavení dětských rozměrů lze doplnit o příslušenství v podobě lavičky nebo stolečku. Domečky jsou bezpečné a vaše dítka si je zamilují na první pohled. Plastová varianta zaujme svou barevností, lehkou údržbou a dlouhou životností. Stylem se hodí spíše pro menší děti.  

V e-shopu si kromě zahradních domků pro vás a vaše nejmilovanější můžete pořídit altány, pergoly, domky na nářadí a pak také velmi oblíbené domky pro domácí mazlíčky. Příznivá cena spolu s vysokou kvalitou zpracování je garancí dobré investice!

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *