Vánoce se kvapem blíží. Potěšte děti elektrokoloběžkou!

elektrokoloběžka

V současné chvíli netrpělivě očekáváme příchod vánočních svátků. Ty s sebou přináší nejen spoustu radosti a rodinných chvil, nýbrž i mnoho práce a starostí s výběrem pěkných dárků. Rok od roku se tento úkol zdá těžší, protože nápady pomalu a jistě dochází. Navzdory tomuto faktu je trh přímo přeplněn skvělými možnostmi pro malé i velké. Jak udělat radost dětem? Zapomeňte na měkkouše a dejte přednost velké krabici s elektrokoloběžkou!

Láska k pohybu

Jestli jste jedním z mnoha rodičů, kteří ještě stále nemají vyřešený dárek pro své ratolesti, určitě nemusíte panikařit. V posledních letech se totiž na trhu začíná objevovat velké množství zajímavých hraček pro děti, díky nimž je nejen zabavíte, ale zároveň jim i vybudujete lásku k pohybu.

Jednou z nejoblíbenějších možností je bezesporu spolehlivá elektrokoloběžka. Ta se hodí hlavně pro děti ve věku přibližně šesti až dvanácti let, přičemž elegantní svítící výrobek pod výše vloženým odkazem potěší všechny malé rebely a drsňáky, kteří chtějí být v centru pozornosti. Ti se dočkají dvou rychlostních módů, nabití za dvě až tři hodiny, protiskluzového stupátka designováno českými designery v několika barevných kombinacích, nastavitelné výšky řídítek (koloběžka roste s dítětem) a pohodlného ovládání.

Vánoční akce pro rodiče

Zmíněný vánoční dárek zakoupíte na stránkách známého e-shopu pod odkazem bluetouch.cz. Ten přesně v tuto chvíli přináší svým zákazníkům výhodnou akci, díky níž při nákupu obdrží svítící helmu a poukaz na servis zdarma.

Daný dárek pro děti zvládne svištět rychlostí až patnáct kilometrů za hodinu, přičemž se chlubí dojezdem deseti kilometrů. Samozřejmostí je moderní lithiová baterie o kapacitě 2,5 Ah, zadní brzda a několik barevných provedení. Podívejte se sami, vyberte si tu nejhezčí variantu a udělejte svým potomkům radost pod stromečkem. Příliš ale neváhejte, protože dvacátý čtvrtý prosinec přijde dříve, než byste řekli švec.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *