Splňte svému dítku sen a nadělte mu pod stromeček dětské kolo

Dětské kolo

Vlastnit jízdní kolo je snem každého dítěte. Své dovednosti a balanční schopnosti dítě trénuje od útlého věku, jakmile se začne převracet, svou lásku ke kolu posiluje na prvním odrážedle a už se nemůže dočkat, až vymění plastové odrážedlo za první kolo s přídavnými kolečky. Jakmile natrénuje balanc a jistotu, může dát kolečka pryč a vyrazit na oficiálně první jízdu naprosto samostatně. Taková je cesta k prvnímu kolu. Jenže víte, jaké kolo je vhodné, podle čeho vybírat a zda se dají i online sehnat kvalitní kousky?

Internetové nákupy – rychlost, spolehlivost a cena

Dětské kolo dnes koupíte online, ostatně jako každý jiný druh zboží či služby. Internetové obchody mají obrovskou výhodu oproti kamenným prodejnám, protože nemusí všechna kola vystavovat, mají je přehledně nafocená a detailně popsaná, takže zákazníkům nabízí kompletní služby a následný servis. Kolo pro svou ratolest seženete už ve velikosti 12’’, což odpovídá asi rozmezí od devadesáti do sta centimetrů a věkově přibližně dva až tři roky. Jedná se o kola základní, disponující přídavnými kolečky pro zajištění rovnováhy. Vybírat lze z široké palety barev i materiálového zpracování rámu či vidlice. Kromě toho je celá řada dětských kol pro začínající jezdce opatřena atraktivními doplňky, třeba praktickým zvonkem nebo košíčkem pro převážení cenností dětí. V kategorii dětských kol naleznete moderní a značková kola až do dvanácti let věku dítěte, dále se nabízí juniorská kategorie, kde si mimo jiné můžete navolit typ řazení, počet rychlostí pro pohodlné přehazování i řešení brzd.

Jak vybrat kolo?

To je otázka, kterou si zajisté řada rodičů položí, než se vrhne na nákupy. Chcete-li zvolit vyhovující kolo, musíte se zaměřit především na správnou velikost. Určitě nekupujte zbytečně velké kolo s myšlenkou, že dítě do něj doroste. Jakmile do něj totiž doroste, bude mít zcela jiné potřeby a nákupu nového kola se nakonec nevyhnete. Raději berte ohled na výšku a věk svého potomka a uvidíte, že když správně nastavíte sedátko a řídítka, dítě bude při sednutí na sedátko nohama na špičkách, nikoliv na patách, zvolili jste správně!

Možná si myslíte, že se vám online nákup sice finančně vyplatí, ale při sestavování doručeného kola se nakonec budete muset obrátit na odborníky. Chtějte kvalitu a nakupujte u prověřených firem. Kvalitní servis poskytují detska-kola.net, protože vám před odesláním kolo zkontrolují, kompletně sestaví, seřídí, vycentrují a kompletně zabalí. K vám doputuje hlavní část složená, demontované budou pouze součásti, jako jsou řídítka a pedály, eventuálně ještě přední kolo. Ty jednoduše nasadíte. Ale tlak v gumách, výplety kol a další části budou okamžitě funkční!

Bezpečnost na prvním místě

Jde-li o naše zdraví a bezpečí, na věku nezáleží. Proto nepodceňujte reflexní prvky a před jízdou se vybavte vším, co může vám i vašim dětem na kole zajistit maximální viditelnost i za zhoršeného počasí. Především jde o helmu, která garantuje ochranu hlavy a také viditelné reflexní prvky na oblečení, popřípadě doplňky v podobě samolepky, přívěsku nebo vesty či odrazky.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *