Hračky pro malé i velké

hračkářství Hamleys

Hračkářství je rájem pro každé dítě. Hra je pro dítě přirozenou činností už od nejmenšího věku. Hračky dokážou stimulovat i ty nejmenší děti. Je vědecky dokázáno, že i ty nejmenší miminka dovedou zaujmout obrázky. Speciálně jsou pro ně vhodné černobílé obrázky. Postupně je začnou zajímat hračky vydávající zvuky a poté, co se dítě naučí věci uchopovat jej už dokážete zabavit v zásadě jakoukoliv hračkou. Výborné jsou zejména ty, které jsou lehké a přizpůsobené malým dětským ručičkám.

Vybírejte hračky s rozmyslem

Hra je pro děti způsobem, jakým se seznamují s okolním světem. Vše kolem malého dítěte je pro něj zcela nové. Správně zvolené hračky, vybrané s rozmyslem, mu pomáhají poznávat a chápat svět kolem něj. Na trhu je nepřeberné množství hraček a my, rodiče, máme často pocit, že naše děti potřebují spoustu hraček, aby se dokázalo pořádně zabavit. Ale opak je pravdou. V tomto případě platí staré dobré, že méně je více. Pokud dítě zavalíte množstvím hraček, s největší pravděpodobností si nebude pořádně hrát s ničím, bude roztěkané, nesoustředěné a u žádné činnosti dlouho nevydrží. Kvalitní hračky můžete nakoupit v hračkářství Hamleys, kde si řadu hraček můžete také vyzkoušet, což je velkou výhodou, protože mnohdy dokáží děti zaujmout takové hračky, od kterých bychom to vůbec neočekávali.

I dospělí si umí hrát

Pokud si myslíte, že hračky jsou jen pro děti, pak jste na omylu. I my dospělí se potřebujeme občas odreagovat a hra je tím nejjednodušším způsobem. Mnohdy je možné spojit hru také se sportovní aktivitou. Typickým příkladem je například adventure golf, při kterém si užijete spoustu zábavy a procvičíte své schopnosti. Vyzkoušet si jej můžete díky této nabídce www.firmanazazitky.cz/adventure-golf-pro-dva-s-obedem. Ti odvážnější z vás si mohou zkusit zahrát na pohádkové postavy. Určitě znáte z pohádek sedmimílové boty a nyní si je můžete vyzkoušet i vy. V dnešní době jsou známé jako skákací boty a přináší spoustu zábavy.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *