Parádní výbavička pro každé miminko

silikonové nádobí

S příchodem děťátka přichází radosti i starosti a novopečení rodiče se těší na nákup výbavičky pro svého potomka. Samozřejmě chceme vše kvalitní, investujeme do moderních produktů a jednoduše toužíme po tom nejlepším, co miminku dopřát. Zaměřte se zejména na vybavení pro spánek a krmení. Nadchnou vás roztomilá hnízdečka, v nichž bude dítě cítit maximální pocit bezpečí a stejně tak se zamilujete do měkkých a barevně nadčasových spacích pytlů.

Když přijdu na řadu příkrmy

První týdny života tráví novorozenci spánkem, proto se opravdu vyplatí investovat do zdravotně nezávadného vybavení pro klidný spánek a pohodlí při dlouhých hodinách spaní. Víte, že v prvních týdnech spí miminka až dvacet dva hodin denně? Budí se prakticky jen na krmení. Velké oblibě se těší též mušelínové zavinovačky, které dětem připomenou pocit jistoty jako v děloze. Výrobci navíc sází na příjemné materiály a tím garantují spokojenost nejen v prvních měsících života.

Od čtvrtého měsíce pak můžete začít s příkrmy. Nejprve se zkouší sladká zelenina, jako je dýně či mrkev a postupně se přidávají další zeleniny, ovoce a následně i kombinace. V této době se již vyplatí mít kvalitní silikonové nádobí pro děti vyrobené z nezávadných materiálů. Hravý design, jednoduchá údržba a barevná stálost vám učarují! Zaujmout by vás mohla například dětská miska s přísavkou. Ta slibuje praktické uchycení k židličce či stolku a vy se tak nemusíte strachovat, že by se jídlo z misky převrhlo nebo rozlilo.

Dobrá údržba je základ

Silikonové nádobí vás bude bavit, nejen svou měkkostí a poddajností, ale především pak barevnou stálostí a jednoduchou údržbou. Pokud budete nakupovat nádobí pro své ratolesti, pak využijte i skvělých cen za rafinovaně složené sety nádobí, kde nechybí třeba bryndák či dětská lžička a to vše v barvách pro malé princezny i chlapečky.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *