NÁBYTEK DO DĚTSKÉHO POKOJE PRO 2 DĚTI

detske-pokoje

Vyhovět dětem, aby měly funkční, pěkný a pohodlný dětský pokoj, pokud v něm bydlí až dva, není jednoduché. Každé z dětí totiž může mít jiné požadavky. My však víme, jak na to. Pokud i vy přemýšlíte, jaký vybrat nábytek do dětského pokoje pro 2 děti, pokračujte ve čtení. Ochotně vám poradíme v našem článku.

Jak má vypadat dětský pokoj pro 2 děti

Vybavit dětský pokoj vhodným nábytkem není hračka a to zejména tehdy, pokud se pokoušíte zařídit pokoj pro dva sourozence. Na trhu se nachází obrovské množství produktů určených pro různé vlekové kategorie dětí. Problémem však může být najít ideální dětský nábytek, který zbytečně nezabere moc prostoru a pro děti bude atraktivní i po několika letech.

Nábytek do dětského pokoje pro 2 kluky

Dětský pokoj pro kluky by měl být především praktický a přitom maximálně funkční. Při sestavování chlapeckých pokojů klademe důraz na kvalitu a bezpečnost, ale nezanedbáváme při tom ani atraktivitu jednotlivých kusů nábytku. Dominantní barvy, jakými se ve velké většině prezentuje dětský nábytek pro kluky, jsou bílá, hnědá a šedá, častokrát v kombinaci s modrou či zelenou. Pokud chcete udělat dětem radost, vsaďte na postele ve tvaru domečku nebo skříně a komody s nápaditým designem.

Nábytek do dětského pokoje pro 2 dívky

Při zařizování pokojíčku pro dívky máte na výběr velké množství různých motivů a barev nábytku. Často se používají barevné kombinace v bílé, růžové, žluté či zelené barvě. Obzvláště oblíbené jsou pastelové odstíny a rozličné dekorace, aby se slečny ve svém pokoji cítily příjemně. Kromě krásy a přitažlivého vizuálu však není třeba zapomínat také na to, aby byl dětský nábytek pro 2 děti, resp. pro 2 dívky bezpečný a účelný.

Dětský pokoj pro dvě děti – chlapce a holka

Pokud nemáte v domácnosti místa nazbyt, můžete v jedné místnosti použít dětský nábytek do pokoje pro chlapce a dívku současně. Takový nábytek je univerzální a vhodný pro oba zároveň. Obvykle se jedná o neutrální barvy, jako jsou různé odstíny bílé, modré, hořčičné, šedé nebo zelené. Můžete se však rozhodnout i pro rozdělení pokoje na dvě poloviny, kdy jednu zařídíte v dívčím a druhou v chlapeckém stylu.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *