Mobilní aplikace pro rodiče s dětmi

dětské hřiště

Vše, co znáte z webových stránek Ven každý den, je vměstnané do jednoduché a sympatické mobilní aplikace. Ty dnes představují neodmyslitelnou součást lidského života, jsou vytvořené přesně na míru a pomocí telefonu člověk může mít všechny žádané specifické informace okamžitě u sebe. Čím důmyslnější aplikace s vícero funkcemi, tím lépe pro uživatele, a to platí právě u mobilní aplikace Ven každý den. Tato aplikace ulehčí maminkám s dětmi zdlouhavé vyhledávání dětských hřišť, protože obsahuje všechny informace, které jsou důležité, ale také fotografie a hodnocení a komentáře uživatelů.

Vyhledávání hřišť funguje na základě vaší GPS, která je pro aplikaci nezbytná. Buď zadáte specifické místo, nebo pouze svou momentální polohu, a aplikace vám ukáže na mapě všechna hřiště ve vaší blízkosti. Pokud je špatné počasí, můžete si zaškrtnout, že chcete hřiště pouze vnitřní, nebo můžete zúžit výběr hřišť podle jejich velikosti – malé, střední a velké. To však není všechno. Jakmile se vygeneruje list dětských hřišť, o každém si můžete přečíst stručný popis a ty nejdůležitější informace – je hřiště oploceno? Obsahuje lavičky? A co povrch? I to vám popisek hřiště dokáže říct. Také nechybí informace o toaletách a zda je hřiště zpoplatněné. Zároveň jsou ke hřištím doplněny fotografie a hodnocení ostatních uživatelů, kteří k hřišti mohou vkládat i komentáře. Hodnotit hřiště můžete také vy, čímž svou zkušeností přispějete do systému a poskytnete tak užitečnou vazbu pro budoucí uživatele.

Aplikace je dostupná na všech hlavních platformách, můžete ji tedy stáhnout z AppStore, Google Play a Windows store a užívat zdarma okamžitě. Vzhledem k tomu, že je aplikace propojená přímo s webem Ven každý den, informace jsou pravidelně aktualizované a totožné, jako najdete na webu www.venkazdyden.cz.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *