Jaký adventní kalendář letos dětem pořídíte?

bio adventní kalendář

Odkrývání okýnek adventního kalendáře, v němž se ukrývá spousta sladkostí a dalších drobností patří odedávna mezi zábavu především pro děti. Adventní kalendář našim nejmenším zkracuje čekání na Ježíška a usnadňuje jim přežití předvánočního hektického šílenství, které dopadá nejen na dospělé, ale právě i na děti.

Jak vypadá běžný advent průměrného člověka?

Také tak nesnášíte předvánoční běsnění v obchodech? Všichni obchodníci se předhánějí, kdo nabídce vyšší slevu, a zákazníci se naopak snaží urvat, co je možné. A Štědrým dnem to bohužel nekončí. Právě po něm totiž nastávají výprodeje, a proto se ke slovu dostane každý, kdo dostal pod stromeček jako vánoční dárek peníze. Šílenství výprodejů nekončí, ale pokračuje až k Novému roku, který se snaží všichni prožít, co nejklidněji. Proč? Znáte to. Říká se přece, jak na Nový rok, tak po celý rok.

Zkuste to letos jinak

Zapalte si každou neděli v období adventu svíčku na vašem adventním věnci a společně s dětmi zavzpomínejte na ty, kteří již nejsou mezi námi. Když už budete všichni spolu, můžete se pustit do výroby adventního kalendáře třeba z ruliček od toaletního papíru anebo ze starých ponožek. Adventní kalendář lze vyrobit téměř ze všeho, například můžete použít kolíčky na prádlo, prázdné obálky, které nějak zajímavě s dětmi pomalujete, staré krabičky od sirek. Vaší fantazii se rozhodně meze nekladou, a pokud vás ani jeden tip na výrobu adventního kalendáře nenadchnul, můžete vyrobit například adventní kalendář z textilu, z lahví, z fotografií či z pytlíčků či různých přírodnin. V každém případě si u jeho výroby užijete spoustu zábavy.

Nestíháte? Pak adventní kalendář alespoň kupte

Všichni rodiče nemají tolik času, aby mohli se svými dětmi vyrábět adventní kalendář. Rozhodně bez něj ale děti nenechávejte. Pokud nestíháte, alespoň ho kupte. Chcete-li, aby vaše děti konzumovaly jen to nejlepší, pořiďte jim bio adventní kalendář. Pochutiny v něm jsou vyrobeny z bio surovin a v souladu se standardy ekologického zemědělství. Bez bio adventního kalendáře se sice obejdete, klidně můžete vzít v obchodě ten nejlevnější, ale uvědomte si, co si vaše děti, které teprve rostou, budou cpát do těla. Chcete-li, aby z nich vyrostli zdraví a silní jedinci, dopřejte jim v dětství to nejlepší.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *