Hurá do školy s kvalitními batohy

školní batohy

Škola právě začíná a s ní pro řadu rodičů i starost o kvalitní vybavení. Prvním důležitým krokem je výběr vhodného batohu. Je totiž rozdíl, zda kupujete školní batoh pro dítka prvňáčky anebo hledáte vhodný typ batohu pro teenagera. Ten má samozřejmě zcela odlišné nároky na provedení, design i samotné funkce batohu. Na našem trhu ale najdete českého výrobce STIL, jež představuje moderní a stylové batohy pro každého studenta a žáka. Pracuje s precizními materiály a sází na originalitu, funkčnost a dlouhou životnost. Díky tomu jsou batohy STIL skvělým doplňkem i nepostradatelnou výbavou každého školáka.

Aby záda netrpěla

Při výběru nového batohu je potřeba zvážit několik zásadních faktorů. Klíčová je váha školní tašky, provedení i množství přihrádek. Výhodu pak mají ergonomicky tvarovaný zádový systém nebo široké polstrování. Školní batohy mají praktické komory, kapsy s organizéry či boční síťované přihrádky na láhev s pitím a drobnosti. A protože je design velmi důležitý, připravil výrobce výhodné sety, v nichž najdete nový školní batoh pro svého malého raubíře i sladkou princeznu, penál, box, zástěrku, peněženku i další šikovné pomůcky z řad školních potřeb ve stejném provedení.

Školní batohy pro 1. stupeň vaše ratolest zaručeně unosí, protože kvalitní zpracování s důrazem na detail dlouho vydrží. Odlehčené tašky jsou navíc pohodlné a díky pevnému poutku se příjemně nosí též v rukách. Sortiment značkového výrobce STIL dnes uvidíte téměř v každém papírnictví i v sekci dárkového balení, kde smíte nakoupit ubrousky, blahopřání a party program v hravém designu.

Nelehké nákupy pro studenty

S přibývajícím věkem rostou také nároky a požadavky mladých studentů. Těm už nestačí klasický batoh, ale chtějí nějakou moderní novinku, se kterou se budou cítit cool. Školní batohy pro studenty jsou navrženy s ohledem na potřeby dospívajících, jsou vyráběny z odolných materiálů a ke všemu mají parádní design. Takovým batohem nepohrdne vůbec nikdo!

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *