Dárek pro děti i modeláře

stavebnice

Hledáte vhodný dárek pro svého malého kutila? Omrzely vás klasické stavebnice? Má váš partner zálibu v modelářství? Pak vsaďte na originální dárek, který je nejen bezpečný a splňující potřebné normy, ale zároveň i ekologický z materiálů nejvyšší kvality. Stavebnice jsou stále populární! Navíc sady z pravých pálených cihliček vám garantují postavit prakticky cokoliv a navíc opakovaně.

Puzzle v nové podobě

Jen si vzpomeňte, jak jste kdysi s radostí obraceli každý jeden dílek puzzle a tvořili jste obrázky přírody, zvířat nebo památek. Moderní stavebnice vás vrátí zpět do světa tvořivosti bez ohledu na to, kolik je vám let. Stavebnice vám umožní postavit si Karlův most, Velkou čínskou zeď či jiné historické stavby a hrady nebo westernové domky. Pomocí chytrých stavebnic budou děti rozvíjet svou kreativitu i motoriku. Své stavitelské umění rozvíjejte díky malým sadám na zkoušku, jež obsahují maximálně 500 dílků. Díky tomu vytvoříte solitérní stavby, budovy a místa. Náročnější stavitelé ocení střední sady, v nichž najdou až tisíc cihliček pro složitější tvoření. Kdo si chce užít opravdové stavitelské skvosty, nesmí si nechat ujít velké stavebnice s několika tisíci pravých pálených cihliček. Pod rukama vám tak může vyrůst Bílý dům či majestátný přístav.

Opakované použití i možnost tvořit podle vlastní fantazie

Jakmile se pustíte do stavění, nemusíte mít zrovna přehled architekta, abyste dokázali vytvořit stavbu podle vlastní fantazie. Přitom stavět pomocí jednoduché stavebnice může doopravdy každý. Že se vám něco nepovedlo? Pak neváhejte a ponořte stavby do vody a netoxické lepidlo se rozpustí. Pak získáváte nový pokus na kreativní tvorbu. Stavebnice se skvěle hodí jako dárek k narozeninám a představuje parádní způsob, jak se s dětmi zabavit zatímco venku prší. Pozor, stavebnice jsou návykové a rozhodně vás nepřestanou bavit ani po několika stavbách.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *