Když jste sama sebou, prospívá to i dítěti

osobní rozvoj dítěte

Krása ve své podstatě není bezvadný make-up a nový přeliv, luxusní auto a šaty na míru. Krása je cosi, co máme každá uvnitř – tu pravou podstatu, ženskost, něhu a jemnost. Určitě jsme si každá někdy v životě při pohledu na starou vrásčitou babičku, která laskavě rozmlouvala s malým dítětem na lavičce, pomyslela: „Ta je krásná. Tolik pochopení a porozumění.“ Každý v sobě máme takový dar. Navenek vyzařujeme pouze to, co cítíme uvnitř. Někdo působí arogantně, jiný bázlivě. Máme svůj vnitřní radar, kterým hodnotíme ostatní lidi jako sympatické, nesympatické, dobré nebo zlé. Podobně reaguje i naše okolí na nás. Zamyslely jste se někdy nad tím, jak nás vnímají ostatní? Jaký obraz vytváříme ve svých sousedech? Zrcadlí nám naše chování?

Samy tvořímou svou vlastní budoucnost

Více než polovina manželství skončí rozvodem. V dnešní společnosti už se ani nepozastavujeme nad nastavenými morálními hodnotami. Nevěra, netolerance, ponižování a lhaní jsou běžné. Odkud to vše pramení? Má to nějaký důvod? Můžeme my samotné zastavit ve svém vlastním životě tento trend? Nebo se také smíříme s faktem, že někdy v budoucnosti se také staneme jednou z té poloviny rozvedených na straně zlomených srdcí? Vymkneme-li si kotník, chodíme se sádrou o berlích, ale co se zraněnou duší? Ta bolí možná více a déle. Řešení najdeme samy v sobě. Jen my samy můžeme vytvořit sebevědomou a zářivou ženy, která není manipulována ze strany okolí, ale sama si volí své cíle, za kterými jde.

Řešení je na dosah

Lehko se řekne, hůře udělá. Pro obyčejného člověka bez potřebného vzdělání z oblasti psychologie je to téměř nadlidský úkol. Znamená to rozebrat vlastní osobnost, dlouholeté návyky a chování, rozklíčovat zpětnou vazbu okolí a zjistit, co má vlastně pozitivní účinek a co nikoliv. Mnohem efektivnější způsob nabízí Therapy Center, kde se zabývají profesionálním osobním rozvojem žen a dívek. Využívají odborné kvalifikace konzultantek, psychoterapie, psychologických konzultací a metody koučinku. Hlavním cílem terapie je všestranný rozvoj osobnosti, který probíhá ve třech základních krocících – vnitřní rovnováha, vlastní sebevědomí a osobní rozvoj. Výsledkem je celkové zlepšení klientky ve více oblastech jejího života. Velmi pozitivní účinky má koučink u mladých dívek, které se potom snáze prosazují v kolektivu, mají zdravé vztahy s vrstevníky a dokáží lépe prosazovat své životní hodnoty.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *