Škola hrou aneb udělejme si výlet do Prahy

Ubytování pro školy Praha

Zima není jen perfektní období na lyžování a zimní sporty. Chladné počasí lze dost dobře využít i ke vzdělávání či k návštěvám výstav, muzeí a divadel. A pokud chcete kulturu, která je usazena přímo v naší historii, pak je nejlepší vyrazit do zlaté kapličky v Praze. Každý Čech by ji měl alespoň jednou za život navštívit. Není to ale jen Národní divadlo, které láka školy a studenty do Prahy. Technické, filmové, židovské i vojenské muzeum jsou důležité pro vzdělání a plné zábavy. Zkrátka a dobře program výletu do Prahy by byl jistě nabitý a každý by si přišel na své. Otázka však zní, jak a kde sehnat ubytování pro školy a větší skupiny v Praze?

Ubytovat se v Praze je jednodušší, než jste si mysleli

Jednodenní výlety mohou být hezké, ale jsou ubíjející, vyčerpávající a nikdy nestihnete vše, co byste chtěli. Proto je dobré výlet do Prahy naplánovat včetně ubytování, a to tím spíš, když se výlet podaří zorganizovat pro jednu a více školních tříd. Ubytování pro školy Praha poskytuje 32 plně vybavených pokojů. Vybrat si můžete apartmán, klasický hotelový pokoj penzionového typu nebo vícelůžkový pokoj na hostelu. Penzion v Praze bez problémů ubytuje přes 100 osob.

Parkování i penze zajištěna

Ubytování pro skupiny Praha myslí samozřejmě i na vaše dopravní prostředky, a tak se neobávejte vyrazit na výlet vlastní karosou. Stačí, když minimálně týden před příjezdem telefonicky nahlásíte, že potřebujete parkovací místo pro autobus, recepce hotelu už vše zařídí. Penzion Praha 5 poskytuje i možnost polopenze, což jistě uvítají všichni výletníci. Je na vás, jestli zvolíte oběd nebo večeři. Každé ubytování pak zahrnuje vydatnou snídani formou bufetu. Velké společenské prostory dovolují setkání celé skupiny naráz. Hostům je k dispozici nekuřácký salónek, restaurace i zahrádka. Rezervujte si pokoje již dnes pomocí elektronického formuláře, e-mailu anebo telefonicky.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *