Kam s dětmi za zábavou?

Aquapalace voucher

Konec prázdnin se nezadržitelně blíží a Vy byste rádi s dětmi podnikli ještě něco netradičního? Vezměte je do nejmodernějšího aquaparku ve střední Evropě.

Za vodními radovánky do Aquapalace Praha

Aquapalace Praha patří díky své rozloze k největším aquaparkům ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci a pořádnou dávku zábavy zde zažije skutečně každý, kdo se rád baví. Vodní radovánky, dovádění na tobogánech, relaxace ve vířivce či některé ze saun si zde užijete do sytosti. Vodní svět je vybaven dvanácti tobogány a vyzkoušet můžete i nejdelší v České republice. Tobogán Canyon umožňuje čtvrt kilometru dlouhou jízdu a obohacuje jej divoká řeka. Vodním světem se vine 450 m dlouhá řeka. Ve Vodním světě na Vás a Vaše děti čekají rovněž strmé skluzavky a Spacebowl, kde se budete moci točit po spirále vysokou rychlostí a vyplavit tak z krve veškerý adrenalin. To vše je však pouhou malou ochutnávkou toho, na co všechno láká Vodní svět v Aquapalace Praha. Na své si zde přijdou také rodiče, kteří by rádi našli chvíli na relaxaci v sauně. V Saunovém světě je možné navštívit celkem čtrnáct druhů saun a prohříváren. Dospělí si tak mohou odpočinout od každodenních povinností a starostí například ve finské sauně, římských lázních nebo některé z venkovních saun. S Aquapalace voucherem od Firmy na zážitky budete mít z pobytu v Aquapalace ještě větší radost, než jste předpokládali.

Touhu po hraní naplníte v hračkářství Hamleys

Říká se, kdo si hraje, nezlobí. Tu pravou zábavu s hračkami můžete zažít v Hamleys. Hamleys voucher můžete darovat také kamarádům Vašich dětí k narozeninám a pak společně zažít to, po čem touží každá dětská duše. Také dospělí se jakoby mávnutím kouzelného proutku přemění opět ve hravé děti. Milovníci hraček a nejrůznějších atrakcí se na ploše více než 600 m2 seznámí s tradičními i moderními hračkami. Hračky ve Vás probudí kreativitu, zábavu i touhu po objetí roztomilého plyšového medvěda. Co se týče atrakcí, můžete se těšit na Benátský kolotoč, zrcadlové bludiště i závodní auta.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *