E-shop s hračkami a tvořením pro děti jako zajímavý tip na vánoční dárky

kids

Vánoce se kvapem blíží, takže je nejvyšší čas začít nakupovat dárky pod stromeček. Na ty nejvíce čekají děti, i když také mnozí dospělí se nechají rádi překvapit milým prezentem. Vidět na Štědrý večer rozzářené dětské oči touží snad každý rodič, a proto se snaží vybrat dárky, jež se dětem budou líbit. Nechte se inspirovat následujícími tipy.

Vánoční dárky pro děti od Djeco, Mideer a Janod

Malé i větší děti bývají velmi tvořivé a rády kreslí obrázky podle své vlastní fantazie. K tomu potřebují mít po ruce barvy. Djeco prstové barvy s aplikátorem je kreativní sada pro nejmenší děti už od 18 měsíců. Anatomický tvar lahvičky se lehce drží i malým výtvarníkům. Tvoření bude pro děti díky nim jednodušší. Sice rodiče budou muset počítat s tím, že budou zapatlané až za ušima, ale oči jim budou zářit radostí nad jejich tvorbou. 

Od francouzské značky Janod nebo společnosti New Classic Toys můžete pořídit různé dřevěné hračky a stavebnice, s nimiž určitě budete pod stromečkem slavit úspěch. Jejich design respektuje principy Montessori a Waldorfské školy, hodí se pro autisty i děti s poruchami učení. Čínská společnost Mideer vyrábí hračky a kreativní sady pro děti. Mezi jejími produkty najdete různá puzzle, kotoučky s pohádkami, magnetická písmenka a další. Tyto hračky podněcují dětskou představivost, trénují obratnost a paměť. 

Dekorace do dětských pokojíčků

Nedílnou součástí dětských pokojíků jsou také úložné boxy na hračky. Ty od značky 3 Sprouts splňují vše, co si děti žádají. Mají hezký design, jsou barevné s veselými obrázky zvířátek stejně jako boxy Djeco. Jaký by to byl pokoj pro děti, kdyby mu chyběla dětská svítidla. Určitě to chce ústřední lustr a malou lampičku na noční stolek nebo poličku. Kompletní výbavu pokoje doplňuje dětské povlečení do postele s různými motivy pro kluky i holky. Těm ještě můžete do školy pořídit láhev na pití o objemu 400 ml značky Little Dutch.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *