Dejte řidičům vědět, že vezete děti!

samolepky se jménem dítěte

Jezdit autem v dnešní rychlé době je mnohdy stresující, ale často nevyhnutelné. A především v případě, když máte děti, sami to jistě znáte: vozíte je do školek, škol, na kroužky, jezdíte na výlety, na návštěvy a podobně. Napadají vás černé myšlenky pokaždé, když s nimi do vozu nasedáte?

Přestože jezdíte opatrně, podle předpisů a děti máte v autosedačkách, nikdy bohužel nevíte, kdo sedí za volantem za vámi. Může být nezkušený, nepozorný nebo bezohledný řidič, který svým špatným řízením může způsobit dopravní nehodu. Stačí udělat ale poměrně málo a o hodně zvýšíte šanci, že vaše cestování autem proběhne bez úhony. Jak? Nalepením samolepek, kterými okamžitě dáte řidiči za vámi jasnou zprávu: Vezu děti, jeď opatrně!

Varovné a bezpečnostní samolepky fungují!

Možná si myslíte, že je to zbytečné, ale sami si uvědomte, že když auto s takovou samolepkou vidíte vy, hned máte při řízení větší respekt. Samolepky opravdu fungují! Pokud máte malé děti, vyplatí se jimi auto pro všechny případy „vyzdobit.“ Jde o levnou a velmi účinnou možnost, jak snížit riziko dopravní nehody. A také vy, jako řidič či řidička, se při převozu vašich dětí budete cítit lépe.

Samolepky dítě v autě jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, kterým nevadí nepříznivé počasí ani myčka. Mají dlouhou životnost, vyrábí se na objednávku, čímž je zaručena velmi dobrá lepivost.

Samolepky se jménem i delším vzkazem

Můžete si zvolit mezi různými druhy samolepek s motivy dětí: chlapečka, holčičku, hlavu, nebo celé tělo či rovnou motiv sourozenců. Samolepky mohou být vyrobeny až ve 24 barvách a v mnoha velikostech. Kromě samotného obrázku je možné si na základě objednávky nechat vyrobit i samolepky na auto se jménem dítěte i delším textem o maximální délce 30 znaků. Tím hodnota a význam tohoto bezpečnostního prvku ještě stoupne. Nálepky se jménem či bez jsou dodávány do tří dnů od zaslání objednávky.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *