Dejte řidičům vědět, že vezete děti!

samolepky se jménem dítěte

Jezdit autem v dnešní rychlé době je mnohdy stresující, ale často nevyhnutelné. A především v případě, když máte děti, sami to jistě znáte: vozíte je do školek, škol, na kroužky, jezdíte na výlety, na návštěvy a podobně. Napadají vás černé myšlenky pokaždé, když s nimi do vozu nasedáte?

Přestože jezdíte opatrně, podle předpisů a děti máte v autosedačkách, nikdy bohužel nevíte, kdo sedí za volantem za vámi. Může být nezkušený, nepozorný nebo bezohledný řidič, který svým špatným řízením může způsobit dopravní nehodu. Stačí udělat ale poměrně málo a o hodně zvýšíte šanci, že vaše cestování autem proběhne bez úhony. Jak? Nalepením samolepek, kterými okamžitě dáte řidiči za vámi jasnou zprávu: Vezu děti, jeď opatrně!

Varovné a bezpečnostní samolepky fungují!

Možná si myslíte, že je to zbytečné, ale sami si uvědomte, že když auto s takovou samolepkou vidíte vy, hned máte při řízení větší respekt. Samolepky opravdu fungují! Pokud máte malé děti, vyplatí se jimi auto pro všechny případy „vyzdobit.“ Jde o levnou a velmi účinnou možnost, jak snížit riziko dopravní nehody. A také vy, jako řidič či řidička, se při převozu vašich dětí budete cítit lépe.

Samolepky dítě v autě jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, kterým nevadí nepříznivé počasí ani myčka. Mají dlouhou životnost, vyrábí se na objednávku, čímž je zaručena velmi dobrá lepivost.

Samolepky se jménem i delším vzkazem

Můžete si zvolit mezi různými druhy samolepek s motivy dětí: chlapečka, holčičku, hlavu, nebo celé tělo či rovnou motiv sourozenců. Samolepky mohou být vyrobeny až ve 24 barvách a v mnoha velikostech. Kromě samotného obrázku je možné si na základě objednávky nechat vyrobit i samolepky na auto se jménem dítěte i delším textem o maximální délce 30 znaků. Tím hodnota a význam tohoto bezpečnostního prvku ještě stoupne. Nálepky se jménem či bez jsou dodávány do tří dnů od zaslání objednávky.

Sdílet článek

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *